Otwieram sklep online! Czas na warsztaty psychologiczne

Kobieta bierze udział w warsztatach psychologicznych online.

Cześć! Dzisiaj chcę się z Wami podzielić wiadomością, na którą część z Was (w tym również ja…) czekała od dawna. Długo nosiłam się z tym zamiarem, ale w końcu się udało: mamy sklep online! I to nie byle jaki sklep – będzie to niepowtarzalna okazja do skorzystania z oferty webinarów, warsztatów praktycznych i wielu fajnych aktywności online. 

Paulina, dlaczego sklep online?!

Pewnie jesteście ciekawi, skąd ta decyzja. Otóż jak już wiecie z wcześniejszych wpisów na blogu i socialach, jestem propagatorką wiedzy na temat ADHD, szczególnie wśród osób dorosłych. Chciałabym, żeby wiedza na temat radzenia sobie z konkretnymi objawami ADHD, takimi jak „radio w głowie” (czyli overthinking), czy też rozpraszanie pod wpływem dźwięków, przestała być wiedzą tajemną. Poza tym, sama bardzo lubię uczyć się nowych rzeczy w formie webinarów i warsztatów praktycznych. Łatwość zakupu, nieograniczony dostęp… A do tego w przystępny sposób zyskasz wiedzę praktyczną. Teorię ograniczam więc do niezbędnego minimum, jak zawsze stawiam na praktyczne rozwiązania, które możesz stosować natychmiast.

Misja: psychoedukacja

Jak wiecie specjalizuję się w ADHD nie tylko podczas propagowania wiedzy, ale podczas diagnoz i pracy terapeutycznej z Pacjentami. Niestety terminy konsultacji są niesamowicie odległe, a część z Was musiałam odesłać. W związku z tym, postanowiłam stworzyć webinary, które pomogą poradzić sobie z różnymi problemami. Oczywiście nie zastąpią one stałej pracy terapeutycznej, ale będą częścią psychoedukacji i dobrym wstępem do pracy nad natłokami myśli, problemami ze skupieniem, niską samooceną wśród osób z ADHD czy prokrastynacją. Teraz nawet jeżeli będę mogła zaproponować Wam najbliższy termin terapeutyczny za rok, to jestem w stanie dać Wam narzędzia do regularnej pracy własnej!

Oczywiście chciałabym nie tylko dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, ale też zachęcić do udziału osoby, które mają wątpliwości. Wielu moich pacjentów po wizycie żałuje, że pojawili się w gabinecie tak późno. A może właśnie warsztaty psychologiczne online będą dobrą okazją do zmierzenia się z własnymi trudnościami?

Co kupisz w moim sklepie?

Przede wszystkim znajdziecie tu webinary i warsztaty poświęcone tematyce, którą zajmuję się mojej codziennej pracy z pacjentami. Możecie liczyć na praktyczne porady z zakresu “oswajania” objawów ADHD i radzenia sobie z nimi na co dzień. Moim celem jest pokazanie Wam jak radzić sobie z konkretnymi objawami ADHD w codziennym, dorosłym życiu. 

Oprócz tego, chcę Was zaprosić na warsztaty psychologiczne o różnej tematyce. Jako pierwszy dostępny będzie warsztat praktyczny zatytułowany “Jak radzić sobie z natłokiem myśli?”.  

Ile to kosztuje?

Pierwszy dostępny w sklepie online warsztat będzie dostępny już od 99 zł na start. Jest to cena promocyjna, więc radzę nie zwlekać z decyzją! Po wykupieniu  macie nieograniczony dostęp do materiałów wideo. Tak naprawdę oznacza to, że możecie wracać do tej wiedzy nieskończenie wiele razy. Wiecie, praktyka czyni mistrza 🙂 Dodatkowo, uzyskujecie dostęp do warsztatu natychmiast po zakupie – nie musicie się więc obawiać o daty i dopasowanie grafiku. 

Po więcej szczegółów odsyłam Was do sklepu, w którym już niebawem pojawią się nowości. A o samym warsztacie również napiszę więcej w kolejnych wpisach.

Zapamiętajcie ten adres: psychologpietrzak.pl/sklep – zapraszam po wiedzę!

Kontakt

Skontaktuj się, aby rozwiać wątpliwości
i odpowiedzieć na najważniejsze pytania